خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

اعلام تبعيت دکتر احمدي نژاد از رهبری

  باتوجه به انتشار نامه اعلام تبعيت احمدي نژاد

  با انتشار نامه قابل_تقدير اعلام تبعیت احمدی نژاد از توصیه رهبری و انصراف از حضور در انتخابات (كه كاش اين انصراف و اعلام تبعيت، حرفاً و عملاً زودتر انجام ميشد تا هزينه كمتري ايجاد كند)، آرزو ميكنم خود آقاي احمدي نژاد و حاميان محترمشان و همه نيروهاي انقلاب، در مسير خدمت و سربازي براي ترويج گفتمان_انقلاب_اسلامي مبني بر ولايتمداري، دينمداري، اخلاقمداري، استكبارستيزي، عدالتجويي، فسادستيزي، مبارزه با اشرافيگري، استقلال، اقتصاد مقاومتي و... كوشا باشيم.

  آنچه كه اكنون بايد هم و غم همه نيروهاي انقلاب باشد، بازخواني و بيعت مجدد در قبال گفتمان انقلاب اسلامي، روشنگري با ادبيات_رسمي و نقد محترمانه و دلسوزانه درباره مسائل روز كشور و مطالبه ازبزرگان انقلابي براي بسترسازي و كمك به ايجاد وحدت و ائتلاف_واقعي (بدون حضور عناصر بدسابقه و دلداده به جريان مقابل) در جريان انقلاب است.

  باتوجه به دغدغه رهبري درباره فضاي دوقطبي و تنش در جامعه، بايد كوشيد رفتار و گفتار ما در قبال دولت و حاميانش تحريك كننده نباشد و تا موعد_قانوني تبليغات انتخاباتي، حتماً از مجادله بر روي گزينه هاي احتمالي خودداري گردد، كه اين امر، تنها باعث خدشه به همدلي نيروهاي انقلاب و سوء استفاده جريانات مقابل و به حاشيه رفتن مسائل حياتي كشور، خواهد شد.


  این مطلب تا کنون 14 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : انقلاب ,نيروهاي ,اعلام ,نيروهاي انقلاب ,گفتمان انقلاب ,انتشار نامه ,
  اعلام تبعيت دکتر احمدي نژاد از رهبری

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر